KONST / Litografier / Färglitografi 17422107
nr 1742 2107
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, numrerad 28/75, daterad -48. Färglitografi, bildmått: 65x44 cm, yttermått inklusive ram: 71x51 cm
Kondition: med dedikation
måndag 24 november 2025
kl 18:43:19
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson